Linas Agro metų projektas „Grūdo kelias 2024: Per Lietuvą“ startuoja!

Pernai kvietėme keliauti su mumis ir išbandyti naujoves praktikoje, o šiemet kviečiame leistis į kelionę per Lietuvą, kur skirtinguose šalies regionuose, pagal šioms vietoms būdingą dirvožemio specifiką ir klimatines sąlygas taikysime jiems labiausiai tinkančias agrotechnologijas. Mūsų Lietuva graži ir marga, todėl ir receptų reikia sikirtingų. Tad pirmyn į kelią – „Grūdo kelias 2024: Per Lietuvą“ prasideda!

Jūsų patogumui (atsižvelgiant į lokaciją) atrinkome penkias vietas, kuriose vyks „Grūdo kelias 2024: Per Lietuvą“ lauko dienos. Šių renginių metu kartu su partneriais supažindinsime jus su naujausiomis agrotechnologijomis ir produktais, taip pat pademonstruosime, kaip augalai auga naudojant skirtingas agrotechnologijas skirtinguose dirvožemiuose. Kviečiame visus ūkininkus, gyvenančius netoliese, apsilankyti jiems artimiausioje lauko dienoje.

Lauko dienų grafikas:

Ir pagaliau – didysis „Grūdo kelias 2024: Per Lietuvą“ renginys Rumšiškėse!

Pagrindinis „Grūdo kelio“ renginys įvyks 2024 m. birželio 5 d. Rumšiškėse. Siekdami atrasti vietą, atspindinčią visą Lietuvos įvairovę – jos skirtingas kultūras ir papročius – pasirinkome Etnografinį Lietuvos muziejų Rumšiškėse. Čia, kartu su Mantu Stonkum, jus pasitiks koncertai, ekspertų diskusijos aktualiausiomis agrosektoriaus temomis, vaišės, dovanos ir partnerių mugė.

Nepraleiskite progos – registruokitės į „Grūdo kelias 2024: Per Lietuvą“ lauko dienas jau dabar!

Registruotis galite čiahttps://linasagro.qrmarket.lt/